הפקת בר מצווה בכותל המערבי בירושלים

חגיגת בר מצווה בכותל המערבי, היא אירוע מרגש בפני עצמו, לא רק מעצם גודל המעמד, אלא מהחיבור של המעמד לשורשי העם היהודי. העלייה לתורה, הקראת הדרשה, הביקור בכותל, אשר מרטיט לבבות של יהודים בכל העולם לצד אירוח וכיבוד האורחים, שנטלו חלק וכיבדו בנוכחותם מצריך הפקת בר מצווה בכותל המערבי מקצועית ואיכותית.

מפיק אירועים יסייע להורים להתאים את הקונספט ויערך לכל מיקום לאירוע בר המצווה לרבות בבתי כנסת בירושלים בגני אירועים ובאולמות ואף ליצור אירוע שלם בחיק הטבע.

מאיפה מתחילים?

למעוניינים לחגוג בר מצווה בכותל המערבי בירושלים, הכנות רבות יותר מייזום אירוע רגיל, שכן מעבר לפעולות הרגילות של תיאום אולם אירועים, הזמנת אורחים, קבלת אישור הגעה, מציאת אטרקציות, הפעלות וצוות בידור וחלוקת שי סמלי, נדרשים בעלי האירוע לתיאום עם נציגים רבים, בין אם מדובר על בית כנסת, קייטרינג, נקודות מפגש, הסעות, צוות נגנים. מדובר בפעולות רבות, אשר מהוות עומס רגשי, פיזי ומנטלי, שניתן להם פתרון יישומי.

הפקת אירוע בכותל

הפקת אירוע בר מצווה בירושלים כוללת את התיאום והמעטפת הלוגיסטית, הנדרשת לתפעול האירוע, על מנת לסייע להורים, המעוניינים להעניק לבנם חוויה יוצאת דופן ובלתי נשכחת, ועל מנת לשחרר אותם להתמסר לשמחת בנם ולכבד אותו, ליום המיוחד, אשר יטביע חותם בנשמתו, ויהווה עבורו טקס מעבר מילדות לבגרות, לקבלת מצוות.

ניתן להיעזר בשירותי ייזום, ארגון והפקות אירועים, המתמחים באירועים מסוג זה, נהנים מיתרון לגודל, ולכן יכולים להפיק אירוע מהודק מכל צדדיו, באיכות הגבוהה ביותר, ובמחירים אטרקטיביים, שתבוא לידי ביטוי בהיבטים הבאים:

הקצאת הסעות בהתאם לכמות האורחים, ואיסוף בתיאום מראש. הקצאת קייטרינג או תיאום מול ספקים בתחום המסעדנות, בהתאם לדרישות הלקוח ולטעמו האישי לארוחת בוקר וצהריים מכובדת ועשירה. תיאום מול אנשי מקצוע בתחום האירועים כגון: חזנים, פייטנים, נגנים, שפרים, בתי כנסת, אשר ילוו את חוגג בר המצווה במסעו אל הכותל. במידה, וחוגג הבר מצווה מגיעה מאזור מרוחק, ונדרשת הלנה, ביצוע תיאום מול בתי מלון להקצאת חדרים, ועוד.

 “Golden Events” תיאום ארגון והפקת אירועי בוטיק, אירועי משפחה, אירועים עסקיים, הרמות כוסית ושמחות קטנות, בדגש על התאמה לצרכים ויחס אישי. לקבלת פרטים נוספים ויצירת קשר: 050-6775995, 

 

חוגגים את מסיבת בר המצווה יחד עם כולם

אם הוזמנתם בשנים האחרונות למסיבת בר מצווה או בת מצווה, וודאי שמתם לב שמדובר, ובניגוד לשנים קודמות, בהפקה גדולה ומכובדת מאד. תחום האירועים, בכל הקשור למסיבות בר ובת מצווה, עבר שינויים משמעותיים לאחרונה וכיום מסיבות מהסוג הזה מקבלות תשומת לב רבה והן כוללות לרוב אטרקציות מיוחדות, ההופכות אותן לחוויה שאין כמותה. חוגגים בר מצווה בקרוב? מתלבטים במה לבחור ואיך להפוך את המסיבה הזו למעט אחרת? פנו לחברת הפקות שתעשה זאת עבורכם.

לחגוג בכותל ובגדול!

ישנן דרכים שונות לחגוג מסיבת בר מצווה. הפקת בר מצווה בירושלים היא אחת מהן. העיר המיוחדת הזו מושכת אליה רבים ולא בכדי. האתרים שבה, בני אלפי שנים, מספרים את סיפורה של ירושלים ואת סיפורו של העם היהודי. אלה אתרים קדושים בעלי משמעות וחשיבות היסטורית ואין כמו לציין בהם נקודת דרך משמעותית מאד בחייו של כל נער. טקס בר מצווה בכותל המערבי הוא ללא ספק אחת הדרכים לעשות זאת וגם דרך נפלאה ליהנות מחוויה מרשימה ושונה. לטקס עצמו ניתן להזמין את בני המשפחה הקרובים, מספר מצומצם של אורחים ומשם להמשיך עוד באותו היום לאירוע הגדול שאותו חוגגים באולם מקושט או במקום אחר. טקס בר המצווה בכותל הוא חוויה דתית, חוויה רוחנית מיוחדת מאד. הן עבור הנער, הן עבור הוריו והן עבור האורחים המוזמנים לטקס. המעמד עצמו מרגש במיוחד ומותיר אחריו זיכרונות שקשה לשכוח.

שילוב של אפשרויות נוספות

אם רוצים, אפשר גם לשלב לאחר מכן טיול בעיר ובאתריה השונים, ביקור בנקודות תצפית מעניינות ובאטרקציות ייחודיות, המוכרות מאד בירושלים. כדאי לקחת בחשבון כמובן גם את גיל האורחים ולבחור במקומות מעניינים שיתאימו לגילם וגם לתחומי העניין שלהם. אם מרבית המוזמנים הם ילדים, מומלץ לדאוג לעצירות בדרך ולחפש מסלולים קצרים יחסית. ירושלים יפה בכל עונה ובכותל אפשר לערוך את הטקס בכל חודש בשנה. קיץ, חורף, סתיו, אביב, לכל תקופה יש את היופי שלה ובכל תקופה ניתן לציין את היום המיוחד הזה באתר הקדוש הזה, אתר שעולים אליו לרגל רבים.

מחפשים דרך מיוחדת וקצת שונה לחגוג את מסיבת בר המצווה של הבן יחד עם המשפחה והאנשים שאתם אוהבים? חשוב לכם שהאירוע יהיה בעל משמעות ובשילוב עם אטרקציות מעניינות ואולי גם ביקור בכותל המערבי? מחפשים פנו אלינו, ל – Golden-Events ונשמח לעזור לכם בארגון ותכנון האירוע שלכם.