אין דבר מרגש יותר מיום בר המצווה עבור הילד, ובמיוחד כאשר חוגגים אותו באחד מהמקומות הקדושים לנו ביותר - הכותל המערבי. המקום, המשמש שער למשאלות ליבנו, אותן אבנים שעמדו על תילן במשך שנים רבות והפכו לחלק בלתי נפרד מהמורשת היהודית.

כעת, גם לכם יש הזדמנות להעניק לאוצר שלכם, בהגיעו לגיל מצוות, את הטקס המיוחד -- טקס בר מצווה ועליה לתורה בכותל המערבי. גם אם מעולם לא ראה תפילין בעבר, מדריך מנוסה יוכל ללמדו כיצד לכרוך את התפילין על ראשו וידיו ויחבר אותו לחוויה המרגשת - זאת שתלווה אותו לאורך כל חייו.

ליווי אישי מטעמנו

תוכלו לבחור לערוך את טקס בר המצווה בסיועו של רב מטעם הכותל, או להסתייע בחזן ופייטן מטעמנו, וליצור חוויה רוחנית יחודית לילד. כזו שתחבר אותו למקורות היהדות שעברו מאב לבן במשך דורות, וכעת הלפיד בידיו. התנסות זו של הנחת תפילין בכותל לבר מצווה, במיוחד עבור משפחות שאינן מניחות תפילין מדי יום היא עוצמתית במיוחד.

אינכם צריכים לדאוג לדבר

אנו מתמחים שארגון אירועי בר מצווה בכותל מא' ועד ת'. למעשה, אינכם צריכים לדאוג לדבר מלבד ההגעה לכותל ביום המיועד. לאחר שליווינו משפחות רבות כמוכם ביום בר המצווה, אנו מכירים את השאלות והתהיות העולות ביום הזה. נדריך את הילד, בקצרה, על הזכות הגדולה בקיום מצוות הנחת התפילין דווקא בכותל, ואף נספר בקצרה מה משמעותו הייחודית של הקיר בעל הלבנים העצומות.

הנחת תפילין בכותל - סיור לאחר הטקס

לאחר הנחת התפילין בכנס, נערוך סיור בכותל ונסייע לכם למצוא את המקומות המרהיבים ביותר בהם תוכלו להצטלם עם כל האורחים ולתעד את המאורע המרגש. כבר לאחר האירוע, האורחים שלכם יוכלו לקבל את התמונות בהן תועדו על גבי מגנטים - ולצאת עם מזכרת נפלאה מיום זה. אנו מציעים מגוון רחב של אטרקציות נוספות לטקס.

ולמי שדווקא מעדיף אולם או גן אירועים

בנוסף לבר מצווה בכותל, Golden Events פתוחים לארגון מגוון רחב של אירועים בגני אירועים מקומיים או אולם אירועים. כל חגיגה מקבלת את הנופך היחודי שלה, בהתאם לקונספט המועדף עליכם. למי שחובב טבע ומעוניין לחגוג בחוץ, נשמח למצוא את הלוקיישן המתאים מתחת לכיפת השמיים, ולארגן מסיבה שלא תשכח לעד.

ב- Golden Events אנו מתמחים בבניית חוויה מושלמת לבר המצווה. התקשרו אלינו עוד היום, ונשמח לסייע לכם לתכנן את בר המצווה המושלם בכותל או באולם, לרבות טקס הנחת התפילין, סיור בכותל וטקס מיוחד שלא ישכח לעד!