מזל טוב! הילד בדרך לגיל מצוות, והגיע הזמן לתכנן לו אירוע, בין אם מדובר על אירוע פרטי באולם, או אירוע מרגש בכותל, נדרשות הכנות רבות, אשר כרוכות בתיאום בין גורמים שונים, שלא בהכרח מכירים אחד את השני, אבל שיתוף פעולה מוצלח בינהם יתרום להצלחת האירוע.

לשירותכם, מובא מדריך מקוצר לעלויות ממוצעות במשק, בתחום אירועי בר המצווה בכותל בחלוקה לנושאי לוגיסטיקה ומנהלות ובידור. בר מצווה בכותל מחירים ביחס לאירוע של עד 100 מוזמנים.

לוגיסטיקה ומנהלות:
הסעות- 2 אוטובוסים של 50 מקומות לליווי של יום שלם. 700-3000 ₪ בהתאם לחברת ההסעות והמרחק.
ארוחות- ארוחת בוקר קלה לפתיחת היום, הכוללת גבינות, ירקות ומאפים תגיע לעלות בטווח של בין 30-50 ₪ לסועד, כלומר בין 300-400 ₪
ארוחת צהריים במסעדה תגיע לטווח של בין 100-200 ₪ בהתאם ליום בשבוע ולשעות הארוחה, ועבור 100 מוזמנים כ 1000-2000 ₪
כיפות ומטפחות לאורחים, מחיר ממוצע לכיפה עם הטבעת שם חתן בהר מצווה יהא כ 3 ₪, גם אבשר להגיע למחיר מטפחת זהה, עלות כוללת צפויה בין 300-500 ₪

בידור
פייטן וחזן, עלות לליווי יומי לאירוע, בהתאם לספק עצמו החל מ 500 ₪.
מתופפים לבר מצווה, בהתאם לכמות הנגנים, טווח המחירים נע בין 600 ₪ ומעלה.
צלם לליווי יומי ותיעוד האירוע בין 1200-2500 ₪ תלוי בניסיון ובותק של הצלם.
בלוני הליום – עלות של כ 10 ₪ לבלון הוצאה כוללת של 500 ₪ בערך.

אחד האלמנטים ליצירת אירוע מוצלח הוא בחיבור הנכון, הבאת האטרקציה/ המפעיל הנכון בזמן הנכון ובנקודה הנכונה.

מפיק אירועים מקשיב להורים, מנתח את צרכיהם, ויכול להתאים עבורם את הקונספט לאירוע בר המצווה, שיכול להיערך באתרים רבים מלבד גני אירועים ואולמות, גם בחיק הטבע, בתי כנסת ועוד.
היתרון המובהק של מפיק האירועים הוא ביכולת לתכנון, לנהל ולהפיק אירוע מקצועי ומוצלח בהתאם לתקציב מוגדר.

 “Golden Events” תיאום ארגון והפקת אירועי בוטיק, אירועי משפחה, אירועים עסקיים, הרמות כוסית ושמחות קטנות, בדגש על התאמה לצרכים ויחס אישי. לקבלת פרטים נוספים ויצירת קשר: 050-6775995,

 

היערכות כספית נכונה לקראת מסיבת בר המצווה – איך עושים את זה

אירוע כמו מסיבת בר מצווה עולה לרוב לא מעט כסף. יש לקחת בחשבון פרמטרים רבים כשמתכננים אותו וגם לדאוג לפנות אל המומחים. מה משפיע על העלויות ובכלל כמה עולה בר מצווה בכותל או במקומות אחרים? הנה:

המקום שבו יערך האירוע

המקום עצמו הוא אולי אחד הפרמטרים המרכזיים, המשפיעים על עלות האירוע. לאחרונה הפך הכותל המערבי בירושלים לנקודה פופולארית מאד, שבה מציינים את הטקס החשוב וזאת לצד מסיבה, שנערכת לרוב לאחר מכן. חברת הפקות דואגת לתכנן את האירוע על כל רבדיו ושלביו, ועושה ככל שביכולתה על מנת להתאימו למשפחה. יחד עם זאת, ישנן נקודות המצריכות התייחסות נוספת, כאשר בוחנים את עניין העלויות: כמו, ההסעות לכותל, האוכל (מסעדה או קייטרינג שיוגש בפיקניק קרוב?) ואולי אטרקציות נוספות שישולבו ביום האירוע.

הפעלות ואטרקציות שונות

כדי לדעת כמה עולה לעשות בר מצווה בכותל, ובכלל, כמה סביר שתהיינה ההוצאות על החגיגה הגדולה, חשוב גם לבחון את עניין ההפעלות והאטרקציות השונות שישולבו בה. לעיתים, עצם ציון האירוע בכותל המערבי הוא אטרקציה נפלאה בפני עצמה שאיננה מצריכה שילוב של אטרקציות נוספות. הטקס בכותל הוא מרשים, משמעותי מאד וחווייתי במיוחד מכל הבחינות ורבים מסתפקים בו. לעומתם, אחרים מעוניינים לשלב אטרקציות והפעלות נוספות, שאת עלותן כדאי לקחת בחשבון.

המועד שבו נערך האירוע

ישנן תקופות בשנה הנחשבות לשיא העונה, בכל הקשור לאירועים, לרבות מסיבת בר מצווה. הדבר נכון בעיקר לחודשי הקיץ, אז נוהגים רבים לציין את האירוע הזה. לרוב, בתקופה זו העלויות תהיינה גבוהות יותר, בהשוואה לחודשי החורף או אפילו לעונות המעבר, הנחשבות למבוקשות פחות.

רוצים לחגוג לבנכם מסיבת בר מצווה מבלי לשבור תכנית חיסכון? האיכות, הסטייל וגם ההתאמה הנכונה לצרכים שלכם חשובים לכם, אך יחד עם זאת גם העלויות הן פרמטר מרכזי, המהווה שיקול עבורכם? פנו אלינו, ל – Golden-Events.

נשמח להפיק לכם את החגיגה הגדולה בהתאם לתקציב שלכם כדי שאתם, בנכם חתן השמחה וגם האורחים תוכלו ליהנות מאירוע מרשים!