חגיגת בר מצווה בכותל היא ללא כל ספק חוויה מרגשת ומיוחדת במינה. המעטפת הקדושה של הכותל ועיר דוד הופכת את המאורע לחוויה בלתי נשכחת. לקראת בוא החורף מתעוררים לבטים ונשאלת השאלה האם ניתן לערוך אירוע בר מצווה בכותל בחורף? מה עושים במקרה של גשם או שלג? איך מתמודדים עם הקור?

העיר ירושלים ממוקמת בנקודה גבוהה, משמעות הדבר היא אוויר הרים צלול כיין וגם, חורף קר עם אופציה לשלג. על אף מזג האוויר הקר, חגיגות בר מצווה מתקיימות ברחבת הכותל המערבי, כל מזג אוויר מתאים לשמחה כל עוד יודעים איך להיערך בהתאם.

חגיגת בר מצווה בכותל בחורף ביום גשום – כיצד נערכים?

מזג אוויר גשום נפוץ בירושלים במהלך חודשי החורף. למרות זאת, אירועי בר מצווה מתקיימים בכותל יחד עם תהלוכות של מתופפים גם תחת מטר של גשם. חגיגת בר מצווה בכותל בגשם תהיה חוויה מרגשת ומיוחדת שתזכרו כל החיים. כל עוד יש בתמונה מפיק אירועים מקצועי ומנוסה, אין כל סיבה שלא תשירו, תרקדו ותשמחו בין הטיפות. יש לציין כי האירוע אינו מתקיים ברובו תחת כיפת השמיים, את טקס העלייה לתורה מקיימים במבנה מקורה. ארוחת הצהריים או הערב לאורחים תתקיים במקום סגור באחת מהמסעדות בעיר.

חשוב להדגיש כי בימים גשומים "הקרן למורשת הכותל" אינה מאפשרת הוצאת ספרי קודש וחשיפתם לגשם. טקסי העלייה לתורה מופנים באותם ימים גשומים אל מבנה מקורה במתחם הכותל. הנשים מתכנסות במתחם הנשים עם אפשרות לקבל אוזניות באמצעותן תוכלנה להאזין לחתן בר המצווה קורא בתורה.

חגיגת בר מצווה בכותל בשלג – האם זה אפשרי?

אחד החששות העיקריים לקראת חגיגת בר מצווה בכותל בשלג יהיה חסימת הכבישים הצפויה. לרוב, עם השלגים מגיעות גם הודעות על חסימת כבישים וסגירת הנתיבים המובילים את העיר. בתנאי מזג אוויר סוער מאוד גם רחבת הכותל נסגרת למבקרים. יחד עם זאת, המראה המרהיב של העיר העתיקה מכוסה בשלג יחד עם האווירה החגיגית וההתרגשות המלווה את הימים המושלגים, יעניקו תפאורה נפלאה לחגיגת בר המצווה.

הדרך לקיים את האירוע שלכם בכל מזג אוויר ובכל מקום היא פנייה אל מפיק אירועים מקצועי ומנוסה. מפיק אירועים שמכיר היטב את העיר ירושלים, יודע איך להתכונן נכון לכל מזג אוויר, איך לשדרג כל אירוע, ובעיקר, איך להתאים בין התנאים בשטח לבין הצרכים שלכם והקונספט של האירוע. אם אתם חולמים על בר מצווה בכותל, בר מצווה בבית כנסת, בר מצווה בגן אירועים או בר מצווה בטבע – עם גולדן איוונטס הפקת אירועים הכול אפשרי!

לפרטים נוספים חייגו גולדן איוונטס : 050-6775995.