בת מצווה הוא המאורע בו מציינת נערה יהודייה את הגעתה לגיל 12 בו היא מתחייבת בקיום מצוות והמעבר מגיל הילדות לבגרות. אנו בחברת "גולדן איוונטס" מקיימים טקס ויום מרגש ומכובד בו נחגוג את ההגעה לגיל מצווה ואת המעבר לבגרות, אשר היא ומשפחתה והאורחים הנכבדים לא יישכחו.

סדר היום המוצע הינו:

התכנסות מאורגנת בשעות הבוקר,
ליווי של צוות ההפקה מתחילת ההתכנסות ועד סוף האירוע המיוחד בהסעה פרטית באוטובוסים חדישים ומפוארים .  לצד כל האירוע מתחילתו ועד סופו ילוו אותנו צלמים מקצועיים ואיכותיים , אפשרות לצילומי סטילס וידאו ומגנטים.
נקיים ארוחת בוקר בטבע ,  אפשרות לקיימה בטיילת ארמון הנציב עם נוף לירושלים הקדושה, ולחילופין אפשרות לקיים ארוחת בוקר באחד מבתי קפה /מסעדות שמוצעות באמצעותנו.

bat certificateבבואנו ל"שער האשפות" נתקבל עם צוות נגנים  , תופים ושופרות שילוו את כלת השימחה עומדת מתחת לחופה מלכותית בתרועות שופר,אנו פותחים שערי שמיים ומבקשים מהקהל לברך את כלת הבת מצווה, הכלה והוריה יעמדו תחת החופה  ונצא לתלוכה המרגשת  . 

נתחיל בכמה מילות ברכה אישיות מהלב, והקהל יענה באמן גדול. לאחר מכן נתקע תקיעה ארוכה ומרגשת בשופר.

במהלך התהלוכה ננגן ונשיר מבחר שירים משמחים של המסורת היהודית שלנו, מכל העדות ומכל הסגנונות.

באמצע המסלול נעצור להרקדה של כמה דקות, שבה נעלה את הקצב ונערוך הרקדה משמחת ומרגשת, לאחר מכן החופה תתרומם שוב לאוויר, נתקע שוב בשופר ונמשיך במסלול התהלוכה

התהלוכה מסתיימת בתקיעת שופר שלישית ואחרונה בבידוק הבטחוני שבכניסה לרחבת הכותל (מעבר לנקודה הזו חל איסור על הכנסת כלי נגינה).

בשילוב עם הקרן למורשת הכותל ובתיאומי הפקה שלנו ,  נתאם עבורכם עם מדריכה מטעם הקרן למורשת הכותל המערבי טקס ונלווה אתכם מהגעתכם לרחבה ועד לסיום. נתחיל במפגש עם המדריכה והתכנסות המשפחה והאורחים ברחבה העליונה של הכותל, שם האב יישא ברכת ילדים לפני צאתה של הבת לעזרת הנשים כשהיא מלווה בנשות המשפחה.

בעזרת הנשים, בצמוד למחיצה, נקיים טקס מיוחד הכולל תפילה ושירה בשילוב ברכות אישיות של האם לביתה ושל הבת להוריה, אחריהם יינתן זמן לתפילה פרטית והטמנת פתק בכותל. בסיום תתכנס כל המשפחה ברחבה העליונה, שם תוענק לבת תעודת בת מצווה של רב הכותל והיא תצולם ע״י צוות הקרן עבור עמוד ״גם אני חגגתי בכותל״ באתר האינטרנט הרשמי של הכותל המערבי (השימוש בתמונה תלוי בהסכמת המשפחה). 

משפחות רבות נוהגות בסיום להעניק לבת תכשיט בליווי ברכת ״שהחיינו״. 

הטקס אורך כ-30 דקות.


כמובן לא נצא עד אשר נצטלם על רקע הכותל המערבי לתמונות למזכרת.

בסיום נצא עם ההסעה למסעדה שבחרנו עמכם מבעוד מועד לפי טעמכם ותקציבכם האישי. במסעדה יישנה אפשרות להקרנת מצגת ,  דברי ברכה וכן אפשרות לקיים חגיגה נוספת ריקודים ושמחה באם תבחרו.

אפשרות לתוספת לאירוע במסעדה/אולם : טקס חינה מרגש עם תלבושות ,  ציוד מתאים ועוגיות מרוקאיות.

אפשרות לתוספת מרגשת : ״האור שבלב״ - טקס משפחתי מורחב שכולל הכנת פמוטים והקדשה מיוחדת לניצולת שואה ,  תכנית מיוחדת להרחבת החגיגה המשפחתית בכותל, שבמרכזה אור ונתינה.
התוכנית כוללת התכנסות המשפחה והאורחים באחד מהאולמות היפיפיים של אתר מנהרות הכותל, לטקס פרטי ומיוחד.
טקס האור שבלב כולל הדלקת נרות בפמוטים עתיקים ויצירה של פמוטי זכוכית מקושטים שאת אחד מהם בתכם תקדיש ותעניק לניצולת שואה שלא זכתה לחגוג בת מצווה בנעוריה. המעמד יוצר חיבור אמיתי ומוחשי לשרשרת הדורות של העם היהודי, ולדור ניצולי השואה ההולך ונעלם. 
בסיום חלק זה נמשיך לטקס המרכזי בכותל.

 brocure h

 

 

star devider

אטרקציות לבת מצווה

  • 1