שפע אטרקציות לבר מצווה בכותל

מתכננים בר מצווה בכותל? יום המצוות הוא יום מרגש הן לחתן בר המצווה והן למשפחה כולה. מחד, הילד הופך למבוגר, ומאידך, עדיין מחפש את ההתרגשות המלווה באטרקציות בחגיגת יום ההולדת. אם אתם שוקלים לערוך בר מצווה בכותל, Golden Events ישמחו להפוך את היום הזה ללא פחות ממושלם באמצעות שפע אטרקציות לבר מצווה בכותל שאנו מציעים, לבני המשפחה ולאורחים - ומעל לכל לחתן השמחה. איך יתחיל היום הנפלא הזה

ארוחת בוקר במיקום אהוב לפי בחירתכם

את יום המצוות נתחיל בארוחת בוקר מלאה במסעדה אהובה או בטבע (כאשר מזג האוויר מאפשר זאת). כבר בארוחה תחל האווירה החגיגית ונציין את יום המצוות המרגש. אחרי שכולם שבעו, נוכל להתחיל את היום הגדוש באטרקציות מרגשות.

התחלת החגיגה...

באוטובוס מאורגן נצא לירושלים ונכנס דרך שער האשפות. נגנים מוכשרים ילוו את הירידה החגיגית מהאוטובוס, והמוזיקה (לפי בחירתכם כמובן) תלווה את הנכנסים לשערי עיר הבירה הציורית של ישראל. מתופפים עם שופרות יציינו את היום המיוחד (אליהם תוכלו להוסיף נגנים נוספים על כלי נשיפה וקלרינט) וחופה תפרש מעל חתן בר המצווה הנרגש ובני משפחתו.

טקס בר המצווה

לאחר שחגגנו שבשופרות, שמחה וריקודים את הגיעו של החתן לגיל המצוות, נתחיל בטקס מרגש בו יזכה החתן לברכות ואיחולים מחבריו ומבני משפחתו. הטקס ילווה בהפרחת בלונים בצבעי הטלית, ויחתם בהענקת תעודה מיוחדת לחתן המצוות. ואז יחל החלק המרגש - טקס העלייה לתורה.

עליה לתורה

נחל בטקס מיוחד הכולל עלייה לתורה והנחת תפילין בכותל. אם הילד שלכם מעולם לא התנסה בהנחת תפילין מדריך מיוחד ילווה וידריך אותו, כאשר תוכלו להסתייע ברב מטעם הכותל או בחזן ופייטן מטעמו. האירוע המרגש ילווה בצילומים באתר הכותל, כאשר כל האורחים יוכלו למצוא עצמם מתועדים בפינות הנפלאות של הקיר הקדוש.

טיול רגלי בירושלים וסיכום היום בארוחה נוספת

למעוניינים לסיים את היום בטיול רגלי מירושלים, או תצפית מרהיבה מארמון הנציב נוכל להציע פעילויות משלימות לפני העליה לאוטובוס והחזרה הביתה. אך לפני שנסיים את היום נפגש לארוחת צהריים בה תוכלו להציג מצגת מיוחדת, להוסיף דרשה של חתן בר המצווה או הפתעות נוספות. בתום היום, האורחים יוכלו לקבל מזכרת יחודית - מגנט עם תמונה מהאירוע.

ולא רק בכותל

אך איננו מסתפקים רק באירועים בכותל! Golden Events מציעה גם מגוון אפשרויות אחרות לחגוג כמו אירוע בבתי כנסת ברחבי ירושלים, חגיגת בר מצווה יוקרתית בגני אירועים מקומיים וכן אירוע אקסלוסיבי באולמות אירועים. אנו מתאימים לשוות לכל אירוע קונספט יחודי על בסיס ההעדפות שלכם. בהתאם למזג האוויר תוכלו גם לארגן מסיבה במגוון רחב של אתרי טבע עם נוף מרהיב.

התקשרו אלינו עוד היום ונסייע לכם לתכנן את חגיגת בר המצווה המושלמת!